Меню Закрити

Добірка фільмів для програмістів

У цій добірці ви зможете знайти не тільки фільми на тематику програмування, але також деякі відмінні серіали, в яких часто-густо є програмування.

Соціальна мережа (2010)

Це відмінний фільм про всіма відомого молодого Марка Цукерберга, засновника соціальної мережі Facebook. У фільмі розповідається про життя молодого, поки ще нікому не відомого програміста – Марка. Після перегляду фільму ви отримаєте, як мінімум, натхнення на створення чогось свого. Фільм документальний, але виконаний у відмінній манері, тому нудьгувати у вас не вийде.

Містер Робот (2015)

Містер (або Пан) Робот це серіал, який на даний момент складається з двох сезонів. У ньому розповідається про хлопця Еліота, у якого явно є хвороба – соціофобія. Він є програмістом і спеціалізується на зломі різних сторінок, сайтів і тому подібних речей. Серіал не тільки розповідає життя одного програміста, але також зачіпає важливі соціальні проблеми, з якими ми стикаємося щодня. Загалом серіал припаде до душі всім, навіть тим, хто з програмуванням зовсім не пов’язаний. Особливістю серіалу є увага до деталей технік злому.

Революційна ОС (2001)

Документальний фільм хоч вже і дуже старий, але в той же час цікавий, так як розповідає історію про кількох хакерів, які вирішили створити власну ОС, яка пізніше отримала назву GNU / Linux.

Стажери (2013)

Цей фільм можна назвати комедією, але насправді це все ж хороший, в якійсь мірі серйозний фільм. Тут мова йде про двох стажерів, які не розбираються в різних сучасних технологіях і при цьому йдуть на практику в Google. У фільмі показується як вони проходять цю практику, з якими проблемами стикаються і так далі.

Кремніева долина (2014)

Серіал про хлопців з кремнієвої долини, які вирішили її підкорити. Серіал більше розцінюється як комедія, так що особливо тут теми програмування не піднімаються. Проте, серіал дуже позитивний і з кожною новою серією затягує все глибше і глибше в безодню всіх подій.

Хто я (2014)

Фільм про Бенджаміна, який є самим звичайним хлопцем, який хоче змінити світ, але не все так просто. Його життя змінює людина, ім’я якого Макс. Аби не допустити жити як всі і намагаючись щось змінити в світі, вони роблять кілька кібер-атак, які роблять їх кумирами суспільства. Разом з цим вони отримують безліч проблем.

Citizenfour: Правда Сноудена (2014)

Напевно всі чули про Сноудена. Цей хлопець зробив чималий переворот в світі. У фільмі викладена історія подій, які відбулися в 2013 році, коли від якогось “Citizenfour” почали приходити анонімні листи.

Інтернет-хлопчик (2014)

Це фільм про хлопця, чия історія схоже більше на сюжет будь-якого фільму, ніж на реальну історію однієї людини. Історія про інтернет-генія, який заснував компанію Reddit і покінчив життя самогубством в 26 років.

Гра в імітацію (2014)

Відмінний фільм, заснований на реальних подіях. Фільм розповідає про видатного чоловіка на ім’я Алан Тьюринг.

Сигнал (2014)

Фільм починається з того, що троє студентів починають отримувати таємничі повідомлення. Студенти-хакери потрапляють в великі проблеми, з якими їм належить в підсумку впоратися.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: