Меню Закрити

Цікаві та корисні GitHub-проекти #9

Джерело зображення: icons8

Сьогодні в добірці:

  • Скрипт, що видаляє ваші пости з Facebook.
  • Величезна добірка команд командного рядка.
  • Gitfolio — інструмент для створення персонального сайту на базі Github.
  • LSD (LSDeluxe) — розширена команда ls.
  • WebGL Fluid Simulation — залипалка з флюїдами, що працює у веб-браузері (навіть на мобільних пристроях).

Скрипт, що видаляє ваші пости с Facebook

Простий і надійний спосіб видалення постів Facebook. Існують програми сторонніх виробників, які можуть зробити це, але всі вони вимагають передачі облікових даних. Оскільки цей скрипт працює на базі емулятора веб-браузера Selenium, він більш надійний, оскільки він використовує ваш реальний веб-браузер і менш імовірно, що Facebook заблокує вас.

Ніхто не може гарантувати, що Facebook не зберігає дані десь ще в окремому сховищі. Однак цей інструмент очистить вашу присутність на Facebook і не доведеться турбуватися про те, що ви написали багато років тому.

Репозиторій

Мистецтво командного рядка

Використанню командного рядка часто не приділяють достатньої уваги. Про термінал говорять, як про щось містичне. Насправді, ці навики явно (і не явно) збільшують вашу продуктивність у роботі. Даний документ є підбіркою корисних при роботі з командним рядком в Linux заміток і порад. Деякі з них — прості та очевидні, але інші — або призначені для вирішення конкретних завдань, або досить складні чи широко невідомі.

Ця добірка — результат роботи багатьох авторів і перекладачів. Дещо з цього спочатку з’явилось на Quora, але потім переїхало на Github, де багато людей талановитіших за початкового автора, внесли багато удосконалень.

Репозиторій

Gitfolio

Gitfolio допоможе вам розпочати зробити веб-сайтом, де будуть представлені ваші репозиторії, та блог, який допоможе вам розповсюдити ваші ідеї в реальний світ. Все це безкоштовно і на базі Github.

Демо

Репозиторій

LSD (LSDeluxe)

Цей проект, як і colorls, дозволяє облагородити вихідний результат команди ls, але він написаний на Rust, а не на Ruby, що робить його набагато швидше.

Репозиторій

WebGL Fluid Simulation

Залипалка з флюїдами для гри у веб-браузері (працює навіть на мобільних пристроях).

Сайт

Репозиторій

Див. також: Цікаві та корисні GitHub-проекти #8

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: