Меню Закрити

АНБ США опублікувало реверс-інжиніринг інструмент Ghidra

На конференції RSA було офіційно оголошено про відкриття доступу до інструментарію для проведення реверс-інжинірингу Ghidra. АНБ США повідомило, що код написаний мовою Java і найближчим часом буде відкритий під вільною ліцензією Apache 2.0 (вже почалося розміщення коду на GitHub). Продукт доступний для завантаження з сайту ghidra-sre.org.

Цікаво, що через кілька годин після публікації Ghidra в пакеті знайшли уразливість в реалізації debug-режиму, в якому відкривається мережевий порт 18001 для віддаленої відладки програми по протоколу JDWP (Java Debug Wire Protocol).

Додатково відзначимо оприлюднення майже повністю переробленого випуску відкритого інтерактивного дизасемблера REDasm 2.0. Код проекту написаний на мові С++ (інтерфейс на базі Qt) і розповсюджується під ліцензією GPLv3. Підтримується робота в Windows і Linux.

У базовій поставці підтримуються формати PE, ELF, DEX (Android Dalvik), формати прошивок Sony Playstation, XBox, GameBoy і Nintendo64. З наборів інструкцій підтримуються x86, x86_64, MIPS, ARMv7, Dalvik і CHIP-8.

Джерело:

OpenNET

0

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: