Меню Закрити

Коли і як буде працювати послуга перенесення номеру в Україні

З 1 травня 2019 року в Україні запрацює послуга перенесення номеру від одного мобільного оператора до іншого. Роглянемо, як це буде працювати.

Як називатиметься ця послуга?

Mobile Number Portability (MNP) – послуга повного перенесення номеру до іншого оператора. Змінюйте оператора мобільного зв’язку, зберігши весь свій номер, включно із кодом.

Що треба зробити, щоб перейти до іншого оператора зі своїм номером?

По-перше, треба щоб номер, який ви хочете перенести, був офіціцно зареєстрований на вас (тобто обслуговувався у поточного оператора “за контрактом”). Якщо у вас просто сімка без реєстрації (prepaid), то необхідно перейти на контракт. Зробити це можна у будь-якому салоні зв́язку вашого оператора.

Потім поточний оператор надає згоду на перенесення (у тому ж салоні зв́язку або на сайті оператора, якщо у вас є ЕЦП) і ви сміливо можете йти до нового оператора. Зауважте, що новий оператор надасть вам нову сімку.

Як інші абоненти знатимуть, що телефонують на іншу мережу?

Дійсно, багато людей орієнтуються на код мобільного оператора, адже тарифікація дзвінків у інші мережі може бути іншою, ніж всередині оператора. Для уникнення недорозумінь передбачено голосове повідомлення, якщо ви телефонуєте на номер, який було перенесено.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Джерело:

mnp.com.ua

0

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: