Меню Закрити

5 інструментів для підвищення продуктивності програміста

Вибір правильного інструменту для ефективної роботи є дуже важливим вмінням. Якщо все, що у вас є молоток, все виглядає як цвях. Ось чому дуже важливо постійно шукати нові інструменти, які підвищують продуктивність розробника.

Insomnia

https://insomnia.rest/

Незалежно від того, чи є ви розробником backend, frontend або fullstack, у певний момент ви почнете працювати з API. Більшість сучасних додатків мають інтерфейс, який отримує дані з бекенда через API. Insomnia є прекрасним інструментом для перевірки ваших запитів.

PS; Insomnia має безкоштовний тариф, а також підтримує GraphQL.

Zoom

http://zoom.us

Zoom є чи не найкращим інструментом для обробки всіх ваших комунікацій у реальному часі. Він підтримує відеокоференції, веб-конференції та багато іншого. Має безкоштовний тариф.

Notion

https://www.notion.so/

Notion об’єднує більшу частину вашого робочого процесу в єдиний робочий простір. Потрібен список завдань? Дорожня карту продукту? Сховище для дизайну? Тепер вони всі в одному місці. Ви навіть можете налаштувати свій робочий простір за допомогою десятків будівельних блоків в стилі LEGO. Це інструмент, на який варто звернути увагу. Якщо ви навчитеся працювати в ньому, ваше повсякденне життя стане простішим.

Більше про Notion на офіційному сайті і у цій статті.

Trello

https://trello.com/

Trello — проста канбан дошка для особистих задач або для роботи невеликих команд. Тут зручно організовувати свою роботу.  Ви можете створювати дошки, як, наприклад, інженерні, створювати стовпці для статусів, наприклад, “зробити”, “у процесі виконання”, “зроблено”, і т. д.

Детальніше про Trello і підходи до його використання читайте у цій статті.

Figma

https://www.figma.com/

Figma є інструментом розробки інтерфейсу . Вам не потрібно завантажувати Figma, оскільки вона працює в браузерах. Figma надає команді загальний доступ до всіх елементів дизайну, кольорів, ширини, висоти тощо.

Детальніше про Figma читайте у цьому матеріалі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

0

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: